Profesjonalne narzędzia serwisowe do klimatyzacji i chłodnictwa

       
Narzędzia serwisowe dla chłodnictwa
       
 

CPS jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w  chłodnictwie i klimatyzacji oraz obsłudze samochodowych instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Swój sukces CPS zawdzięcza myśli, która zakłada, że każdy klient powinien dostać to, co branża ma najlepszego do zaoferowania: profesjonalny serwis i najlepsze produkty najwyższej jakości.

CPS jako wyłączny właściciel zakładów produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze mechaniczne i elektroniczne urządzenia, aktywnie rozwija i nieustannie doskonali swoje produkty. Kiedy jeden z produktów firmy staje się narzędziem godnym polecenia przez używającego go serwisanta innym serwisantom, to cel jaki stawia przed sobą CPS został osiągnięty. 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie produkty z katalogu CPS-u. Nie trzymamy ich w magazynie, dzięki czemu możemy zaoferować lepszą cenę. Jeżeli szukasz narzędzi czy części zamiennych do nich a nie znalazłeś ich na naszej stronie, napisz do nas lub zadzwoń.

Na pewno się tym zajmiemy.

 

       

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl