Niezawodne przewody i elementy grzejne 0

 

NIEZAWODNE PRZEWODY I ELEMENTY GRZEJNE

         

     Przewody elektryczne znajdują szerokie zastosowanie w branży HVACR. Wykorzystujemy je w wielu branżach m.in. budownictwie, przemyśle, chłodnictwie, klimatyzacji i wentylacji i wielu innych, gdzie istotna jest stała ochrona przed zamarzaniem i oblodzeniem.

Przewody grzewcze możemy zastosować: 

  • Ochrony rurociągów przed zamarzaniem,
  • Ogrzewanie podłogowe pomieszczeń,
  • Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe schodów, rynien, rur spustowych, podjazdów do garaży, ramp i chodników, 
  • Utrzymywanie temperatur w procesach przemysłowych np. ogrzewanie masy betonowej, podgrzewanie beczek i zbiorników o pojemności 1000 litrów.
  • Podgrzewanie gleby w uprawach roślin,
  • Zabezpieczenie drzwi w ladach mroźniczych oraz mroźniach przed przymarzaniem do futryn,
  • Zabezpieczenie sprężarek chłodniczych podczas postoju,
  • Grzałki odpływów skroplin,
  • oraz wiele innych zastosowań.

     Posiadamy w ofercie pełen zakres zaawansowanych technicznie rozwiązań przewodów grzejnych spełniających międzynarodowe normy począwszy od samoregulujących przewodów grzewczych nisko i wysoko temperaturowych, kabli grzewczych równoległych o stałej mocy po kable grzewcze oporowe oraz akcesoria takie jak zestawy przyłączeniowe, grzałki karteru, opaski grzewcze na beczki czy przewody grzewcze do rur spustowych. Obsługujemy zarówno sektor przemysłowy, rynek domowy i budowlany jak i również branżę chłodniczą w zakresie wykorzystania przewodów grzewczych (m.in. podłogi i drzwi komór chłodniczych). 

         
     Przewody grzejne
         

ZASTOSOWANIE

     

OCHRONA RUROCIĄGÓW PRZED ZAMARZANIEM     

Przewody grzejne  

     Kable grzejne samoregulujące oraz równoległe o stałej mocy pozwalają na zabezpieczenie przed zamarzaniem oraz utrzymywanie i podnoszenie temperatury w różnych procesach przemysłowych. Zimą rury, którymi woda płynie stale lub czasowo, narażone są na zamarzanie i uszkodzenia. Szczególnie narażone są naziemne instalacje wodne na zewnątrz budynku. Wrażliwe na zamarzanie i uszkodzenia są także rury wodne i kanalizacyjne przebiegające wewnątrz pomieszczeń które są nieogrzewane. Dzięki zastosowaniu elektrycznych przewodów grzejnych zapobiegniemy ich zamarznięciu i uszkodzeniu – zadbają one o utrzymanie odpowiedniej temperatury ogrzewanych rur bez względu na to, jak niska temperatura powietrza panuje wokół.

 

SYSTEMY PRZECIWOBLODZENIOWE 

Przewody grzejne przeciwoblodzeniowe to doskonały sposób na pozbycie się lodu i zamarzającego śniegu w rynnach, rurach spustowych oraz połaciach dachowych znajdujących się bezpośrednio nad rynną. Możemy wykorzystać je do ochrony ciągów komunikacyjnych, nawierzchni zjazdów, podjazdów, chodników, tarasów, schodów zewnętrznych.

         

ELEMENTY GRZEJNE

Opaski grzewcze na beczki, taśmy grzewcze do sprężarek chłodniczych (grzałki karteru), przewody grzewcze do rur spustowych oraz tac ociekowych, grzałki antykondensacyjne silników, ogrzewacze na zbiorniki 1000l. 

         
         

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl