Izolacje do stosowania w przemyśle morskim 0
         

Otulina NH/Armaflex

Producent: ARMACELL / Materiał: Kauczuk spieniony

         
Izolacja kauczukowa przemysł stoczniowy

  NH/ARMAFLEX jest produktem na bazie kauczuku syntetycznego w kolorze ciemnoszarym będącym odpowiedzią na potrzebę stworzenia izolacji przyjaznej dla środowiska oraz emitującej, w przypadku pożaru, minimalne ilości dymu oraz substancji toksycznych. Poprzez dodanie do izolacji NH/Armaflex specjalnych substancji, łatwopalna natura polimerów została zredukowana do minimum. W przeciwieństwie do innych produktów kauczukowych, substancje te nie zawierają halogenów (pierwiastków z grupy chlorowców).
NH/Armaflex, dzięki swoim unikalnym właściwościom, najczęściej znajduje zastosowanie w przemyśle stoczniowym, w pojazdach transportu publicznego oraz budownictwie o podwyższonych wymogach przeciwpożarowych.

Otulina dostępna jest w odcinkach 2mb.

         
         

Otulina K - Flex IN Clad

Producent: K - Flex / Materiał: Kauczuk spieniony

         
Otulina kauczukowa przemysł stoczniowy  

K-FLEX IN CLAD to otulina z syntetycznego, spienionego kauczuku, która zapewnia izolację termiczną i zabezpieczenie przeciwkondensacyjne. Izolacja posiada zewnętrzny płaszcz z tworzywa o grubości 1mm w kolorze szarym i czarnym odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak:

  • substancje ropopochodne,
  • działanie wody morskiej,
  • promieniowanie UV

K-FLEX IN CLAD przeznaczony jest do izolacji instalacji morskich i specjalnych. Dzięki swoim właściwościom może być zastosowanych na platformach wiertniczych, oczyszczalniach ścieków.

Otulina dostępna jest w odcinkach 2mb.

         
         

Mata NH/Armaflex

Producent: ARMACELL / Materiał: Kauczuk spieniony

         
Mata kauczukowa przemysł stoczniowy   NH/ARMAFLEX jest to elastyczny materiał izolacyjny wykonany z syntetycznej pianki kauczukowej o wysokich parametrach przeciwdyfuzyjnych i niskim współczynniku przenikania ciepła. Został stworzy na potrzeby tych gałęzi przemysłu gdzie konieczne jest zastosowanie izolacji o wysokiej jakości pod względem środowiskowym. NH/ARMAFLEX nie zawiera halogenów (pierwiastków z grupy chorowców) i w warunkach pożaru emituje znikome ilości dymu i substancji toksycznych. Izozlacja ta jest przyjazna dla środowiska i najczęściej stosowana jest w przemyśle stoczniowym, w pojazdach transportu publicznego oraz budownictwie o podwyższonych wymogach przeciwpożarowych.
         

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl